KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5235021
nr 523 5021
Karl Reisenbichler
(1885-1962)
Etsning, Karl Reisenbichler, 1920-tal, 12x23
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 maj 2008
kl 16:26:29
200 kr
150 kr
350 kr